В Дашівському навчально-реабілітаційному центрі є достатня кількість навчальних класів-кімнат, навчальних майстерень для виробничого навчання, бібліотека, прекрасний спортзал, комп'ютерний клас, для відпочинку – ігрова кімната.учні в класі

В Центріі є прекрасний спортивний зал, збудований руками педагогів. Мабуть, кращого в усьому районі не знайдеш. Тут часто проводяться міжшкільні, міжрайонні, а то й обласні змагання. Люблять шкільний спортзал і малеча, і старші учні школи./Files/images/Дашівська школа-інтернат, спортзал7.JPG

Тут можна і в шашки-шахмати позмагатись, і мускули в тренажерному залі «накачати». В школі працює гурток «Сильні, сміливі, спритні».шахи в спортзалі

Досвід роботи колективу центру показав, що тільки в школах такого типу процеси навчання, виховання, лікування, корекції фізичних і розумових вад, суспільної реабілітації можуть поєднуватись найбільш успішно. Цей процес здійснюється цілодобово і комплексно.

Знайти ниточку до серця і свідомості кожної дитини, підготувати благодатний грунт для формування в майбутньому людини, яка була б в міру своїх пізнавальних можливостей освіченою, обов'язково вихованою, яка б соціально адаптувалась в суспільстві і змогла б забезпечити своє майбутнє – це те, до чого прагнуть в своїй роботі педагоги Дашівського НРЦ.

В школі працює 4 майстерні, 2 класи виробничого навчання, де діти набувають навичок майбутніх професій: шевська справа, швейна справа, столярна справа, квітникарство, сільське господарство.

столярна майстерня«У небі сонечко цвіте: Всі кажуть: «Сонце золоте!» Хто чесно трудиться в житті – У того руки золоті! А хто людей любити вміє – У того серце золотіє» швейна майстерня

З 1 вересня 2012 року в закладі функціонує комп'ютерний клас.

 ютерний=  ютерний=

Центр дбає про здоров'я дітей. Медичне обслуговування здійснюється в медичному пункті. Медичну допомогу надає медична сестра. Протягом року учні мають можливість оздоровлюватися в санаторіях і таборах відпочинку області. Регулярно проводяться медогляди дітей лікарями – фахівцями місцевої лікарні. Та хворіти нема коли – стільки цікавого навколо!

Затишно в спальнях. Завдяки добрим меценатам – обласному управлінню податкової інспекції – капітально відремонтовано всі спальні кімнати, обладнано умивальник, туалети, коридори. Вони ж подарували школі легковий автомобіль, мікроавтобус, багато побутової техніки, телевізори.

спальняспальняспальня спальня

Сучасний навчально-виховний процес націлює педагогічний колектив на те, щоб дитина була в центрі всієї роботи колективу. З цією метою на сьогоднішній день в школі створені домашні умови проживання та відпочинку вихованців.

Кiлькiсть переглядiв: 435

Коментарi